Akşener’le tanıtıma katılan Mansur Yavaş’tan sert sözler: Kandili başınızı yıkarız

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile İstasyon Caddesi Alternatif Bulvarı ve Altyapı Projesi Açılışı ile Etimesgut-Sincan Projeleri Tanıtım Töreni’ne İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte katıldı.

TERTEMİZ BİR SAYFA AÇMAK İSTİYORUZ

Mansur Yavaş yaptığı konuşmada “Hem demokratik gelişimi sağlamak hem yeni anlayış getirmek için ortaya çıkan 6’lı hükümet tertemiz sayfa açmak istiyor. Kandil 6’lı masanın işini zora sokacak açıklamalar yaparak bu temiz sayfayı bozmak istiyorlar. Net bir şekilde söylüyoruz Kandil’i de başlarına yıkarız, Kandil’e de karşıyız, PKK’ya da karşıyız.

İnşallah Türkiye ferahlayacak, hepimiz huzuru bereketi göreceğiz. Yarın akşam Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda Ankara için yaptığımız ama depremler nedeniyle ertelediğimiz 300’e yakın projenin tanıtımını yapacağız.” ifadelerini kullandı.

HÜDA PAR’A SERT YANIT

Mansur Yavaş Cumhur İttifakı’na destek veren HÜDA Par ile ilgili de sert ifadeler kullandı.

Yavaş’ın açıklamalarından satır başları:

Eğer bölücülükten bahsedilmek isteniyorsa HÜDA PAR’ın programını okuyun, onlarla birlikte seçime nasıl gidiyorlar, içlerine nasıl sindiriyorlar önce onun cevabını versinler.

Devletin milli güvenliği, milli güvenlik politikası, dış politikası giderse bitermiş, hayır! İyi yapılan her şeyden gurur duyuyoruz.

Türkiye’nin menfaatini ve haklarını her ortamda korumaya devam edeceğiz. Bundan da hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bunun en önemli teminatlarından birisi Mansur Yavaş’tır, sayın Genel Başkanımızdır, diğer 5 parti genel başkanıdır. Artık bu şekilde korkutmaktan başka malzemeleri kalmadı.

Allah nasip ederse 15 Mayıs’tan sonra Ankara nasıl 31 Mart 2019’dan sonra yeni bir zihniyete ulaştıysa inşallah Türkiye ferahlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir