Germencik’te ’23 Nisan Futbol Turnuvası’nda kupalar sahiplerini buldu

Germencik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ilkokullar arası futbol turnuvası sona erdi. Turnuvada dereceye girenler ödüllerini Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’ten aldı.

Spora ve sporcuya desteklerine devam eden Germencik Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı futbol turnuvası sona erdi. Germencik Belediyesi 100. Yıl Lozan Sosyal Tesisleri’ndeki halı sahada 7-10 yaş arasından oluşan 10 takımın yer aldığı 100 öğrenci katıldı. Turnuvada birinci Ortaklar Atatürk İlkokulu, ikinci Hıdırbeyli İlkokulu, üçüncü ise Turanlar İlkokulu oldu. Turnuvada dereceye giren öğrenciler için ödül töreni düzenlendi.

Dereceye giren öğrencilere madalya ve kupalarını takdim eden Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız vesilesiyle 100. Yıl Lozan Sosyal Tesisleri halı sahamızda düzenlediğimiz ilkokullar arası futbol turnuvası sona erdi. Sporcu evlatlarımızın günlerdir ter döktüğü turnuvada birinci Ortaklar Atatürk İlkokulu, ikinci Hıdırbeyli İlkokulu, üçüncü ise Turanlar İlkokulu oldu. Kupa ve madalyalarını takdim ederek mutluluklarını paylaştık. Dereceye giren takımlarımızı yürekten tebrik ediyor, katılan tüm okullarımızı ve öğrencilerimizi de ayrıca kutluyor ve teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. – AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir