Ali Atay: Sürekli çocuk yapıyoruz biz, Hazal doğuracak diye korktum!

Yapımını TAFF Pictures’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Cemal Okan’ın üstlendiği, yönetmenliğini Ali Atay’ın yaptığı, senaryosunu Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin kaleme aldığı, başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Ölümü Dünya 2 filminin galası Paribu Cineverse Kanyon Sinemalarında gerçekleşti.

Filmin oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Giray Altınok, İrem Sak, Mehmet Özgür, Özgür Emre Yıldırım ve Sarp Apak’ın katıldığı galaya pek çok ünlü isim de davetliydi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan film ekibi, “Gülmek hepimizin hakkı. Bir an evvel salonlarda da gülelim istiyoruz. İşimizi iyi yapmaya gayret ettik. Tek motivasyonumuz izleyicimizin sinema salonlarına gelmesi” dediler.

“HAZAL YANIMDA SÜREKLİ GÜLÜYORDU”

Filmin yönetmeni olan Ali Atay, şöyle konuştu:

Eşim Hazal yanımda sürekli gülüyordu. Bu da aslında bana da motivasyon oluyordu. Sürekli çocuk yapıyoruz biz. Hamile olduğu anda güldüğü için korktum yani doğuracak diye.

“TOTEM Mİ YAPIYOR, ANLAMADIM”

Geceye en son katılan isim ise Atay’ın oyuncu eşi Hazal Kaya’ydı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kaya, “Çok heyecanlı benim için. İfşalayacağım seni dedim Ali’ye. İzletmiyor bana filmi öncesinde. Totem mi yapıyor, anlamadım. Her seferinde ben çok heyecanlıyım diyeceğim çünkü izletmiyor bana” diyerek kahkaha attı.

Geçtiğimiz haftalarda verdiği röportajda “Sirke ile yıkanıyorum” diyen Kaya, “Ata usulü şeyler. Kendimce kötü enerjiden arınmak için söylediğim bir şey bu. Geyikti aslında. Bugün de eve gidince ada çayları yakalım bu film çok güzel olmuş diyeceğim sanırım. Kötü gözler uzak dursun diye galiba” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir