Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu ilk kez annesini anlattı

Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkiden Duygu ve Sevgi Nebioğlu adında ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı.

Kardeşlerden Duygu Nebioğlu, Akpınar’a açtığı babalık davasını kazanmış, DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu kanıtlamıştı.

İkizlerin anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakıldığı, Çocuk Esirgeme Kurumu’nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alındığı öğrenilmişti.

Şimdi ise Duygu Nebioğlu YouTube’da yayınlanan ‘Katarsis X-TRA’ programına katılarak yaşadıklarını ve annesini anlattı.

“BENİMLE HAYRAN-SANATÇI İLİŞKİSİ KURDU”

Babasının kendileriyle hayran sanatçı ilişkisi kurduğunu belirten Nebioğlu, “Yapılması gereken şey yapılmadı ama ben babamla bir araya geldiğim zaman bana olan sevgisini hissettim zaten o yüzden senelerdir basına sızmadı. Sadece baba-kız ilişkisinde kalamadık hayran ve sanatçı ilişkisi kurdu benimle… Ama onun gözüne baktığım zaman anlatamadığı şeyler olduğunu hissettim ama karşı taraf ne yapmak istiyorsak onu yap pozisyonuna getirdi” dedi.

Duygu Nebioğlu, babasıyla bir diyaloğu olmadığını söyleyerek, “Beni henüz kimse aramadı hâlâ, sadece takip ediyorlar. Arayacağını da sanmıyorum, umarım arar” ifadesini kullandı.

“EŞİNDEN DOLAYI BENİMLE GİZLİ GÖRÜŞÜYORDU”

Nebioğlu ayrıca, “Eşinden dolayı benimle gizli gizli görüştüğü dönemler vardı, öğrendiğim kadarıyla da evinden dışarı çıkmıyor şu aralar” diye konuştu.

Nebioğlu annesinin bu olayın basına yansıdığında Almanya’da sinir krizi geçirdiğini belirterek, “Çok korkuyordu. O dönem tek gecelik bir ilişki olduğunu sanmıyorum annem bizi doğurduğu zaman 24 yaşındaydı. Ben annemin dördüncü çocuğuyum” dedi.

Duygu Nebioğlu annesiyle ilgili şu detayları da anlattı: “Annesi dedemi defalarca kez aldatıyor, Sofi’nin gözü önünde annesi cinsel ilişkiye giriyor ve söylemeyeceksin babana diyerekten büyüyen bir kız çocuğu… Anneanne tarafından sürekli ünlü olsun diye ajanslara götürülüyor, ünlülerle zorla tanıştırılıyor. Feriha Orancı, anneannem… Kadın kumarbaz, dedeyi aldatan bir figür. Annem böyle büyüyor…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir